APARTAMENT 45

Apartament zlokalizowany jest na czwartym piętrze, po słonecznej,  południowo – zachodniej stronie. Z okien apartamentu jak i pięknego, 8 metrowego balkonu, można podziwiać mieniące się wody jeziora Jamno. Przestrzeń mieszkalna apartamentu to 41,48 m2, na którą składa się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, niezależna sypialnia, łazienka oraz korytarz. Lokal jest w pełni wykończony, umeblowany oraz zaaranżowany.

ROZKŁAD POWIERZCHNI

ROZKŁAD POWIERZCHNI

1.Przedpokój4,47 m²
2.Pokój dzienny + aneks kuchenny22,59 m²
3.Sypialnia10,47 m²
4.Łazienka4,39 m²
RAZEM:41,92 m²
5Balkon:8,00 m²
1
2
3
4
5

Rezydencja Park to kompleks kameralnych budynków ulokowanych wśród sosen malowniczego nadmorskiego parku, kilka kroków od morza, nadmorskiej promenady i jeziora Jamno. Architektura wpisuje się doskonale w charakter otoczenia, nawiązując do tradycyjnej w regionie Pomorza zabudowy szachulcowej.

Miejsce to jest popularne wśród osób poszukujących swojego apartamentu nad morzem jaki i osób myślących o pewnej i bezpiecznej inwestycji. Całość jest pięknie zagospodarowana z miejscami do wypoczynku. Dla mieszkańców dostępne są prywatne miejsca postojowe.

Zapytaj o ofertę

Wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmus Markets sp. z o.o. z siedzibą w Mścicach, w celu umożliwienia udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytania, a ponadto w celu przedstawienia oferty usług świadczonych przez spółki z Grupy Firmus lub inne podmioty powiązane kapitałowo bądź organizacyjnie z administratorem ochrony danych osobowych oraz przez podmioty z nim współpracujące. Udzielenie zgody jest dobrowolne.